Keller Williams Realty - Dana Merhi
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 113 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6617 Olivewood Drive, Arlington, TX 76001
  Listing Courtesy Of: Fathom Realty LLC, Jackie McDonald
  I ri - 114 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6123 Prospect Avenue, Dallas, TX 75214
  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Fiona Richards
  I ri - 355 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  11505 County Road 738, Princeton, TX 75407
  Listing Courtesy Of: EXP REALTY, 888-519-7431, Andrea Stone
  I ri - 97 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1504 Lakehurst Drive, Flower Mound, TX 75022
  Listing Courtesy Of: The Walkers Realty Team, 940-453-8383, Melinda Short
  I ri - 1 199 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  523 Magnolia Drive, Forney, TX 75126
  Listing Courtesy Of: Regal, REALTORS, 972-771-6970, Chasatee Carbaugh
  I ri - 1 225 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (16d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1109 Colonial Bluff Lane, Princeton, TX 75407
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 214-453-1850, Brook Armstrong
  I ri - 522 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  103 Northwood Terrace, Little Elm, TX 75068
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Apex, REALTORS, 469-667-7875, Heather Tinglov
  I ri - 1 077 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1209 Butterfield Street, Bridgeport, TX 76426
  Listing Courtesy Of: Fathom Realty, LLC, Kortney Haines
  I ri - 1 727 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (17d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1137 Abbey Court, Midlothian, TX 76065
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, 214-228-9801, Tina Langford
  I ri - 50 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  13950 N Red Oak Circle #13950 N Red Oak Circle, McKinney, TX 75071
  Listing Courtesy Of: RE/MAX DFW Associates, Tracy Lee Parker
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Dana Merhi
  Numri i licencës: TX 715432
  Dana Merhi Realtor®

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bm935chlpin2u5n2ld0g
  Keller Williams Realty
  2611 Cross Timbers, Ste. 100 Flower Mound,TX 75028
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.